IMPLANTY najlepszy sposób na pełny uśmiech

Dla kogo implanty?

Wbrew pozorom nie jest to usługa tylko dla osób starszych. Utrata zęba w każdym wieku jest wskazaniem do jego uzupełnienia. Leczenie z pomocą implantów stomatologicznych jest obecnie najmniej inwazyjną metodą. Pełne odwzorowanie naturalnej fizjologii zęba połączone z wysoką estetyką sprawiają, że zainteresowanie implantami zębowymi ciągle rośnie.

Implanty są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się atrakcyjnym wyglądem, zdrowiem jamy ustnej oraz poczuciem pewności siebie. Najchętniej i najczęściej wybierane są przez ludzi aktywnych zawodowo, dla których utrata naturalnego uzębienia jest poważnym problemem. Dotyczy to w szczególności tych, którzy ze względu na problemy z próchnicą lub wskutek nieszczęśliwego wypadku utracili naturalne zęby.

System implantologiczny Alpha Bio tec

Implanty w Centrum Stomatologicznym Kołodent:

  • BEZPIECZEŃSTWO Implanty wszczepia doświadczony lekarz stomatolog, specjalista w zakresie chirurgii i implantologii.
  • GWARANCJA Nasze implanty objęte są dożywotnią gwarancją, która zapewnia wymianę implantu w przypadku jego wady, odrzucenia czy też złamania
  • Najlepszy system Alpha Bio Tec zapewniający WYSOKĄ JAKOŚĆ - implanty wykonane z wysokiej jakości stopu tytanu, który z łatwością i bez komplikacji integruje się z kością
  • WYGODA Dzięki najnowszej technologii nasze implanty posiadają specjalną powierzchnię dzięki czemu wszczepianie staje się szybkie a czas gojenia krótki

Promocyjne ceny:

  • 2600 zł wszczepienie implantu
  • 2600 zł porcelanowa korona na implancie

Dodatkowo w Kołodent:

  • Wszystkie wizyty w procesie implantacji oraz wizyty kontrolne po procesie implantacji są BEZPŁATNE
  • Śruba gojąca dla pacjentów którzy wszczepili implant u nas jest BEZPŁATNA

22 877 11 55
ul. Górczewska 114 A, Warszawa - Wola
pn - pt: 830 - 2030
sobota: 900 - 1500

Umów się na wizytę

System implantologiczny Alpha Bio Tec

Implanty Alpha Bio Tec są efektem niezliczonych badań i wieloletniej pracy najlepszych ekspertów z dziedziny implantologii. Zostały zaprojektowane tak, aby w łatwy i bezpieczny sposób spełnić potrzeby zarówno pacjentów jak i lekarzy. To wszystko sprawiło, że stały się najnowocześniejszymi i najchętniej stosowanymi implantami na świecie.

System implantologiczny Alpha Bio tec

Główne atuty produktów Alpha Bio Tec to:

Pewność i skuteczność – by dać gwarancję, że produkty są optymalnie dostosowane do zmieniających się potrzeb, Alpha Bio Tec od ponad 27 lat, bezustannie prowadzi gruntowne badania, których wyniki leżą u podstaw metody tworzenia implantów Alpha Bio Tec.

Bezpieczeństwo – implanty Alpha Bio Tec są wykonane z wysokiej jakości stopu tytanu, który z łatwością i bez komplikacji integruje się z kością, nie wywołuje reakcji alergicznych czy stanów zapalnych.

Gwarancja – implanty Alpha Bio Tec są objęte dożywotnia gwarancją, która zapewnia wymianę implantu w przypadku jego wady, odrzucenia czy też złamania.

Wygoda – dzięki istnieniu najnowszych technologii, implanty Alpha Bio Tec posiadają specjalną powierzchnię dzięki czemu wszczepianie staje się szybkie a czas gojenia krótki.

Nieograniczone możliwości – system implantologiczny Alpha Bio Tec wyróżnia duży wybór komponentów protetycznych, które pozwolą na precyzyjną odbudowę i właściwe osadzenie koron, nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach.

Najwyższą jakość implantów Alpha Bio Tec potwierdzają międzynarodowe certyfikaty, takie jak: ISO 13485:2003; ISO 9001:2000; 93/42/EEC