Lekarz dentysta
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Lekarsko-Dentystycznym. Od 2012 roku związana z Przychodnią Stomatologiczną Kołodent. Jest lekarzem dentystą, który stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach głównie z zakresu endodoncji i protetyki.

W latach 2015-2016 odbyła specjalistyczne szkolenie z zakresu protetyki stomatologicznej „Curriculum Protetyka”. Program Stomatologicznej Europejskiej Akademii Umiejętności Praktycznych Kształcenia Podyplomowego zakończyła pracą na temat ” Odbudowa zębów po leczeniu endodontycznym„. W chwili obecnej szczególnie rozwija swoją wiedzę i umiejętności z zakresu okluzji, stomatologii estetycznej i implanto-protetyki.

Łącząc ze sobą te dziedziny stomatologii i współpracując z innymi lekarzami dobiera zawsze indywidualne rozwiązania problemu Pacjenta. Wszystkie zabiegi wykonuje w lupach by pracować jeszcze bardziej precyzyjnie. W leczeniu endodontycznym stosuje mikroskop dzięki użyciu którego staję się możliwym wykonanie nawet najtrudniejszych zabiegów. Przeprowadza również zabiegi w narkozie.