Implanty zębów

Implanty zębów to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się atrakcyjnym wyglądem, zdrowiem jamy ustnej oraz poczuciem pewności siebie. Za pomocą implantów odtwarzamy zęby utracone w wyniku uszkodzeń i urazów oraz niewłaściwej higieny jamy ustnej. Implanty zębów najchętniej i najczęściej wybierają ludzie aktywni zawodowo, dla których utrata naturalnego uzębienia jest poważnym problemem. Dotyczy to w szczególności tych, którzy utracili zęby ze względu na problemy z próchnicą lub wskutek nieszczęśliwego wypadku.

Wbrew pozorom nie jest to usługa tylko dla osób starszych. Utrata zęba jest wskazaniem do jego uzupełnienia niezależnie od wieku. Co więcej, leczenie z pomocą implantów jest obecnie najmniej inwazyjną metodą. Pełne odwzorowanie naturalnej fizjologii zęba połączone z wysoką estetyką sprawiają, że zainteresowanie implantami zębów ciągle rośnie.

Zalety implantów zębów w Kołodent
  • BEZPIECZEŃSTWO – implanty wszczepia doświadczony lekarz stomatolog, specjalista w zakresie chirurgii i implantologii.
  • GWARANCJA – nasze implanty objęte są dożywotnią gwarancją, która zapewnia wymianę implantu w przypadku jego wady, odrzucenia czy też złamania.
  • WYSOKA JAKOŚĆ – dzięki najlepszemu systemowi Alpha Bio Tec, który zapewnia implanty zębów wykonane z wysokiej jakości stopu tytanu, który z łatwością i bez komplikacji integruje się z kością.
  • WYGODA – dzięki najnowszej technologii nasze implanty posiadają specjalną powierzchnię, która zapewnia szybkie wszczepianie i skraca czas gojenia do minimum.

Czym jest system implantologiczny Alpha Bio Tec?

 

Implanty Alpha Bio Tec
Implanty zębów Alpha Bio Tec to efekt niezliczonych badań i wieloletniej pracy najlepszych ekspertów z dziedziny implantologii. Są zaprojektowane tak, aby w łatwy i bezpieczny sposób spełnić potrzeby zarówno pacjentów jak i lekarzy. To wszystko sprawiło, że są obecnie najnowocześniejszymi i najchętniej stosowanymi implantami na świecie.
Zalety produktów Alpha Bio Tec

Pewność i skuteczność – Alpha Bio Tec od ponad 27 lat, bezustannie prowadzi gruntowne badania, których wyniki leżą u podstaw metody tworzenia implantów Alpha Bio Tec. Wszystko to daje gwarancję, że produkty są optymalnie dostosowane do zmieniających się potrzeb.

Bezpieczeństwo – implanty Alpha Bio Tec są wykonane z wysokiej jakości stopu tytanu. Materiał ten z łatwością i bez komplikacji integruje się z kością, nie wywołuje reakcji alergicznych, czy stanów zapalnych.

Nieograniczone możliwości – system implantologiczny Alpha Bio Tec wyróżnia duży wybór komponentów protetycznych, które pozwolą na precyzyjną odbudowę i właściwe osadzenie koron, nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach.

Najwyższą jakość implantów Alpha Bio Tec potwierdzają międzynarodowe certyfikaty, takie jak: ISO 13485:2003; ISO 9001:2000; 93/42/EEC

Dodatkowo dla naszych pacjentów oferujemy:
  • BEZPŁATNE WIZYTY w procesie implantacji oraz wizyty kontrolne po procesie implantacji
  • BEZPŁATNĄ ŚRUBĘ GOJĄCĄ dla pacjentów którzy wszczepili u nas implant