Implanty zębów

Implanty są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się atrakcyjnym wyglądem, zdrowiem jamy ustnej oraz poczuciem pewności siebie. Najchętniej i najczęściej wybierane są przez ludzi aktywnych zawodowo, dla których utrata naturalnego uzębienia jest poważnym problemem. Dotyczy to w szczególności tych, którzy ze względu na problemy z próchnicą lub wskutek nieszczęśliwego wypadku utracili naturalne zęby.

Wbrew pozorom nie jest to usługa tylko dla osób starszych. Utrata zęba w każdym wieku jest wskazaniem do jego uzupełnienia. Leczenie z pomocą implantów to obecnie najmniej inwazyjna metoda. Pełne odwzorowanie naturalnej fizjologii zęba połączone z wysoką estetyką sprawiają, że zainteresowanie implantami zębowymi ciągle rośnie.

Zalety implantów zębów w KołoDent
  • BEZPIECZEŃSTWO – implanty wszczepia doświadczony lekarz stomatolog, specjalista w zakresie chirurgii i implantologii.
  • GWARANCJA – nasze implanty objęte są dożywotnią gwarancją, która zapewnia wymianę implantu w przypadku jego wady, odrzucenia czy też złamania.
  • WYSOKA JAKOŚĆ – dzięki najlepszemu systemowi Alpha Bio Tec, który zapewnia implanty zębów wykonane z wysokiej jakości stopu tytanu, który z łatwością i bez komplikacji integruje się z kością.
  • WYGODA – dzięki najnowszej technologii nasze implanty posiadają specjalną powierzchnię, która zapewnia szybkie wszczepianie i skraca czas gojenia do minimum.

System implantologiczny Alpha Bio Tec

 

System implantologiczny Alpha Bio tec

Implanty zębów Alpha Bio Tec są efektem niezliczonych badań i wieloletniej pracy najlepszych ekspertów z dziedziny implantologii. Są zaprojektowane tak, aby w łatwy i bezpieczny sposób spełnić potrzeby zarówno pacjentów jak i lekarzy. To wszystko sprawiło, że są obecnie najnowocześniejszymi i najchętniej stosowanymi implantami na świecie.
Atuty produktów Alpha Bio Tec

Pewność i skuteczność – by dać gwarancję, że produkty są optymalnie dostosowane do zmieniających się potrzeb, Alpha Bio Tec od ponad 27 lat, bezustannie prowadzi gruntowne badania, których wyniki leżą u podstaw metody tworzenia implantów Alpha Bio Tec.

Bezpieczeństwo – implanty Alpha Bio Tec są wykonane z wysokiej jakości stopu tytanu, który z łatwością i bez komplikacji integruje się z kością, nie wywołuje reakcji alergicznych czy stanów zapalnych.

Nieograniczone możliwości – system implantologiczny Alpha Bio Tec wyróżnia duży wybór komponentów protetycznych, które pozwolą na precyzyjną odbudowę i właściwe osadzenie koron, nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach.

Najwyższą jakość implantów Alpha Bio Tec potwierdzają międzynarodowe certyfikaty, takie jak: ISO 13485:2003; ISO 9001:2000; 93/42/EEC

Dodatkowo dla pacjentów Kołodent oferujemy:
  • BEZPŁATNE WIZYTY w procesie implantacji oraz wizyty kontrolne po procesie implantacji
  • BEZPŁATNĄ ŚRUBĘ GOJĄCĄ dla pacjentów którzy wszczepili u nas implant