Stomatologia dziecięca w Kołodent

Oferujemy zabiegi z zakresu stomatologii dziecięcej i jesteśmy jedną z trzech placówek w Warszawie posiadającą certyfikat Gabinetu Przyjaznego Małemu Pacjentowi. Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalny kącik z zabawkami, kredki, kolorowe kartki a także album z rysunkami naszych małych pacjentów. Każde dziecko otrzymuje u nas Książeczkę Dzielnego Pacjenta, zbiera medale i otrzymuje nagrody. Dla dzieci, które odczuwają wyjątkowy stres związany z wizytą w gabinecie proponujemy zabiegi w sedacji wziewnej. Dzięki naszej wyspecjalizowanej kadrze lekarskiej pomagamy dzieciom pozbyć się lęku przed stomatologiem tak, aby wizyty w gabinecie były dla nich zabawą i przyjemnością. Zapraszamy Państwa z dziećmi na wizyty adaptacyjne pod hasłem dentysta bez stresu i bez bólu.

 

Stomatologia dziecięca w ramach NFZ

W ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do 18 roku życia na wizyty do naszego Centrum Stomatologicznego Kołodent. W ramach realizacji kontraktu przeprowadzamy badania lekarskie, które obejmują również instruktaż jamy ustnej, konsultacje specjalistyczne, badania żywotności zęba oraz wszelkie badania kontrolne.

Świadczenia obejmują także rentgenodiagnostykę do dwóch zdjęć w roku. Leczymy próchnicę, leczymy kanałowo (endodoncja) oraz wykonujemy zabiegi chirurgiczne. Wszystkie zabiegi mogą być realizowane w znieczuleniu miejscowym. W ramach kontraktu pacjenci objęci są również profilaktyką. Realizujemy: lakierowanie zębów stałych oraz zabezpieczenie bruzd lakiem szczelinowym.

Do rejestracji w naszej placówce wystarczy numer PESEL dziecka. Zapraszamy do zapisów.