Wybielanie zębów lampą BEYOND

Stale rosnąca popularność stomatologii estetycznej spowodowała wzrost zainteresowania profesjonalnymi zabiegami, takimi jak wybielanie zębów. W naszej klinice walkę z nieestetycznymi przebarwieniami przeprowadzamy dzięki innowacyjnej i wysoce skutecznej lampie BEYOND.

Na czym polega wybielanie zębów lampą BEYOND?

Wybielanie zębów lampą BEYOND jest obecnie najbardziej popularną, bezpieczną i zaawansowaną technologicznie metodą wybielania, które odbywa się w gabinecie stomatologicznym.
Wykorzystuje się w niej środek wybielający oparty na składnikach wodnych (nadtlenek wodoru H2O2), który nie uszkadza struktur zęba, równocześnie z dodatkiem składnika obniżającego nadwrażliwość zębów (SiO2).

Zalety wybielania systemem BEYOND
  • Natychmiastowy efekt
  • Piękne, białe zęby w godzinę
  • Zęby jaśniejsze od 4 do 10 odcieni
  • Sprawdzona i bezpieczna technika
Jak przebiega wybielanie?

Zabieg wybielania rozpoczyna się od nałożenia na zęby żelu wybielającego. Żel następnie jest aktywowany „zimnym” światłem wysokiej mocy, o długości fali od 480nm do 520nm, emitowanym przez lampę BEYOND. Cały zabieg trwa zaledwie 60 minut.

Jakie są rezultaty zabiegu lampą BEYOND?

Rezultaty są widoczne od razu. Zabieg jest komfortowy, bezpieczny i bardzo efektywny a średnie rozjaśnienie koloru wynosi nawet do 10 odcieni. Przebarwienia zdobyte latami np. po tytoniu, kawie, herbacie czy lekach, znikają podczas jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym zaledwie w godzinę. Zęby zarówno na ich powierzchni jak i głęboko wewnątrz zębiny stają się piękne i lśniące. Zaletą tej metody jest możliwość usunięcia nie tylko przebarwień powierzchniowych, ale również poszarzałych zębów martwych.

Zabiegi wybielania z zastosowaniem lampy BEYOND zostały już bezpiecznie wykonane u ponad miliona pacjentów na świecie. Czy też chcesz się cieszyć pięknymi białymi i zdrowymi zębami? Zapraszamy na wizytę.