Wybielanie zębów

Stale rosnąca popularność stomatologii estetycznej spowodowała wzrost zainteresowania profesjonalnymi zabiegami wybielania zębów. W naszej klinice walkę z nieestetycznymi przebarwieniami przeprowadzamy dzięki innowacyjnej i wysoce skutecznej lampie BEYOND.

Na czym polega wybielanie zębów lampą BEYOND™?

Najbardziej popularną, bezpieczną i zaawansowaną technologicznie metodą wybielania zębów jest obecnie wybielanie lampą Beyond, które odbywa się w gabinecie stomatologicznym.
Wykorzystuje się w niej środek wybielający oparty na składnikach wodnych (nadtlenek wodoru H2O2) nie uszkadzający struktur zęba równocześnie z dodatkiem składnika obniżającego nadwrażliwość zębów (SiO2).

Jak przebiega wybielanie?

Zabieg wybielania rozpoczyna się od nałożenia na zęby żelu wybielającego. Żel następnie jest aktywowany „zimnym” światłem wysokiej mocy, o długości fali od 480nm do 520nm, emitowanym przez lampę BEYOND. Cały zabieg trwa zaledwie 60 minut.

Jakie są rezultaty zabiegu lampą BEYOND™?

Rezultaty są widoczne od razu. Zabieg jest komfortowy, bezpieczny i bardzo efektywny a średnie rozjaśnienie koloru wynosi nawet do 10 odcieni. Przebarwienia zdobyte latami np. po tytoniu, kawie, herbacie czy lekach, znikają podczas jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym zaledwie w godzinę. Zęby zarówno na ich powierzchni jak i głęboko wewnątrz zębiny stają się piękne i lśniące. Zaletą tej metody jest możliwość usunięcia nie tylko przebarwień powierzchniowych, ale również poszarzałych zębów martwych. Zabiegi z zastosowaniem lampy Beyond zostały już bezpiecznie wykonane u ponad miliona pacjentów na świecie.

Zalety wybielania systemem Beyond
  • Natychmiastowy efekt
  • Piękne, białe zęby w godzinę
  • Zęby jaśniejsze od 4 do 10 odcieni
  • Sprawdzona i bezpieczna technika